• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
3. jenerasyon pokemonlar geliyor!

3. jenerasyon pokemonlar geliyor!

Niantic tarafından geliştirilen Pokemon Go, kısa vakit içerisinde milyonlarca oyuncuya erişmeyi muvaffak olmuştu. AR esaslı bir imal olan Pokemon Go ’nun gözden düşmesi ise yükselişi kadar süratli asıllaştı. Reelinde Niantic olası server yanılgıları suratında oyunu bölgesel olarak kullanıma sokmayı tasarlıyordu. Fakat yeni pokemon oyunu için daha fazla katlanmak istemeyen oyuncular, Pokemon Go ’yu bir biçimde […]

Niantic tarafından geliştirilen Pokemon Go, kısa vakit içerisinde milyonlarca oyuncuya erişmeyi muvaffak olmuştu. AR esaslı bir imal olan Pokemon Go ’nun gözden düşmesi ise yükselişi kadar süratli asıllaştı.
Reelinde Niantic olası server yanılgıları suratında oyunu bölgesel olarak kullanıma sokmayı tasarlıyordu. Fakat yeni pokemon oyunu için daha fazla katlanmak istemeyen oyuncular, Pokemon Go ’yu bir biçimde uslu mobil makinelerine indirmeyi muvaffak oldu.

Niantic ’in yalnızca bir kaç ülke için açtığı sunuculara dünya genelinde bir yüklenme olunca natürel olarak serverlar çöktü. Sık sık yaşanan çökmeler ve oyundaki şike kullanımının yasaklanamaması oyuncuları Pokemon Go ’ya karşı mesafeli hale getirdi.
Ülkemizde hala fotoğrafı bir biçimde yayınlanmamış olan Pokemon Go artık daha öncekisi kadar popüler değil. Fakat yeniden de oynayanların rakamı azımsanmayacak kadar fazla.
Niantic, yanaşan Cadılar Bayramı için yeni bir organizasyon planladığına söyledi. İşletmeden yapılan söylemede, bu Cadılar Bayramı ’na özel olarak bazı yeni pokemonlar da oyuna ilave edilmiş olacak. Verilen bilgiye göre, Cadılar Bayramı süresince, Dusclops, Shuppet, Banette, Duskull ve Sableye ’de hudutlu bir vakit oyunda görünecek.
Bu pokemonların 3. jenerasyondan olduklarını da belirtelim. Çünkü ülkemizde de bir vakit yayınlanan Pokemon ’da yalnızca 1. jenerasyon pokemonları görme kaderimiz olmuştu. O surattan bu jenerasyonun bize azıcık yabancı kaldığını söylemek de muhtemel.

İnternetten yapacağınız yurt dışı alışverişlerine de ödenti geliyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla