• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Aamir Khan Anıtkabir’i ziyaret etti : “Ondan öğrenecek çok şeyimiz var”

Aamir Khan Anıtkabir’i ziyaret etti : “Ondan öğrenecek çok şeyimiz var”

Yeni filmi ‘Secret Superstar’ın tanıtımı için Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Bollywood’un ünlü yıldızı Aamir Khan, Anıtkabir’i ziyaret etti. Anıtkabir’de hayranları ile bol bol fotoğraf çekinen Aamir Khan, Atatürk mozolesinide ziyaret etti. Khan daha sonra Atatürk ve Kurtuluş Savaşı müzesini gezdi. “Ondan öğreneceğimiz çok şey var” Anıtkabir ziyaretine ilişkin sorular üzerine Aamir […]

Yeni filmi ‘Secret Superstar’ın tanıtımı için Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Bollywood’un ünlü yıldızı Aamir Khan, Anıtkabir’i ziyaret etti.

Anıtkabir’de hayranları ile bol bol fotoğraf çekinen Aamir Khan, Atatürk mozolesinide ziyaret etti. Khan daha sonra Atatürk ve Kurtuluş Savaşı müzesini gezdi.

“Ondan öğreneceğimiz çok şey var”

Anıtkabir ziyaretine ilişkin sorular üzerine Aamir Khan, “Benim için çok önemli bir deneyim oldu. Gerçekten çok büyük bir önderin olduğu bir yer. Ondan öğrenecek çok şeyimiz var. Bu anıyı hayatımın sonuna kadar unutmayacağım.” dedi.

Türkiye’de en beğendiği yemeklerin neler olduğu sorusuna Khan, “dolma, döner kebap ve menemen” başta olmak üzere genelde Türk mutfağını çok beğendiğini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla