• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Apple Türkiye Birçok Çalışma Arkadaşı Arıyor

Apple Türkiye Birçok Çalışma Arkadaşı Arıyor

Apple, Türkiye için birçok pozisyon ilanı açtı. Kariyer sayfasında toplamda 28 farklı pozisyonda iş başvurusu açan Apple, bünyesinde çalışacak yeni takım arkadaşları arıyor. Türkiye’deki girişimlerine kaldığı yerden devam eden Apple’ın yeni açılan pozisyonları, daha önce iş tecrübesi edinmemiş kimseleri de kapsıyor. Apple’ın Yeni İş İlanı Arasında Hangi Pozisyonlar Var? İş ilanları arasında; Uzman, Pazar Lideri, […]

Apple, Türkiye için birçok pozisyon ilanı açtı. Kariyer sayfasında toplamda 28 farklı pozisyonda iş başvurusu açan Apple, bünyesinde çalışacak yeni takım arkadaşları arıyor.

Türkiye’deki girişimlerine kaldığı yerden devam eden Apple’ın yeni açılan pozisyonları, daha önce iş tecrübesi edinmemiş kimseleri de kapsıyor.

Apple’ın Yeni İş İlanı Arasında Hangi Pozisyonlar Var?

İş ilanları arasında; Uzman, Pazar Lideri, Bilirkişi, Kurumsal Müşteriler Lideri, Operasyon Eksperi, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteriler Eksperi, Müdür, Yaratıcı Kişi, Mağaza Lideri, Genius, Apple Store Leader Program, Kıdemli Müdür ve Teknik Uzman bulunuyor.

Apple Türkiye’de kariyer yapma gibi bir planınız varsa öncelikle Apple hesabınızla Jobs.Apple.com adresine giriş yapmanız ve özgeçmiş göndermeniz gerekiyor. Bir hatırlatmada bulunacak olursak, bu pozisyonlar sadece İstanbul için değil, birçok il için Apple eleman arıyor.

Apple İlanlarına başvuru için tıklayın…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla