• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Apple Watch’u hack’lediler

Apple Watch’u hack’lediler

Apple Watch’u kurcaladılar ve son senelerin en asap bozucu oyununu saate yüklemeyi muvaffak oldular. Apple’ın WWDC konferansında geliştiricilere açtığı watchOS 2 işletim sistemi üzerine muhtelif sınamalar yapılıyordu. Hamza Sood isminde bir geliştirici Apple’ın uslu saatini hackleyerek üzerinde fenomen reyin Flappy Bird’ün bir kopyasını çalıştırmayı muvaffak oldu. Yayınlanan videoya bakıldığında Flappy Bird’ün minik ekranda da rahatlıkla […]

Apple Watch’u kurcaladılar ve son senelerin en asap bozucu oyununu saate yüklemeyi muvaffak oldular.

Apple’ın WWDC konferansında geliştiricilere açtığı watchOS 2 işletim sistemi üzerine muhtelif sınamalar yapılıyordu. Hamza Sood isminde bir geliştirici Apple’ın uslu saatini hackleyerek üzerinde fenomen reyin Flappy Bird’ün bir kopyasını çalıştırmayı muvaffak oldu.

Yayınlanan videoya bakıldığında Flappy Bird’ün minik ekranda da rahatlıkla oynanabileceği görüldü. Dokunmatik ekran ve “Digital Crown” ile hakimiyeti sağlanabilen reyin Apple Watch için ileride gelebilecek yeniliklerin ilk sinyalini vermiş oldu.

Geçtiğimiz hafta Steven Troughton-Smith, Adam Bell ve Jay Freeman adlı geliştiriciler UIKit ve SceneKit kullanarak “Canabalt” isimli oyunu Apple Watch üzerine yükleyip oynayabilmişlerdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla