• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Apple’ın gizli projesi deşifre oldu

Apple’ın gizli projesi deşifre oldu

< Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devinin üzerinde çalıştığı proje tescil müracaatı ile deşifre oldu. NTV’nin haberine göre, ‘T228’ kodlu 2020’de tanıtılması tasarlanan proje sanal gerçeklik üzerine odaklanıyor. Geçtiğimiz aylarda sanal gerçeklik gözlükleri üzerine çalışmalar yaptığı öne sürülen Apple bu tescil müracaatı ile iddiaları doğrulamış oldu. İşletmeye yakın kaynaklara sabrettirilen iddialara göre, Apple’ın sanal gerçeklik […]

<

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devinin üzerinde çalıştığı proje tescil müracaatı ile deşifre oldu. NTV’nin haberine göre, ‘T228’ kodlu 2020’de tanıtılması tasarlanan proje sanal gerçeklik üzerine odaklanıyor. Geçtiğimiz aylarda sanal gerçeklik gözlükleri üzerine çalışmalar yaptığı öne sürülen Apple bu tescil müracaatı ile iddiaları doğrulamış oldu.

İşletmeye yakın kaynaklara sabrettirilen iddialara göre, Apple’ın sanal gerçeklik gözlükleri 2020 senesinde raflardaki yerini alacak. iOS eşi bir sofware’e sahip olacak gözlük ‘reality OS’ rOS adlı bir sistem ile çalışacak.

Apple’ın CEO’su Tim Cook, geçtiğimiz aylarda yaptığı söylemede çoğaldırılmış asıllık teknolojisinin ehemmiyetine değinmiş ve Apple’ın bu alana yöneleceğinin sinyallerini vermişti. Ancak firmanın ‘T228’ kodlu proje ile alakalı henüz fotoğrafı bir söylemesi bulunmuyor.

<

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla