• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ayla ’ya ikinci ödül!

Ayla ’ya ikinci ödül!

Türkiye ’nin Oscar adayı Ayla, katıldığı şenliklerden mükâfatsız dönmüyor. Açılış Filmi olarak yer aldığı Beynelmilel Asya Film Şenliği ’nde izleyicilerin reyleriyle “En İyi Film” seçilen AYLA, Türkiye ’de gişede gösterdiği zaferi yurtdışında da yineliyor. Kahramanlarının hala yaşamda olduğu, hakikat bir yaşam öyküsünü beyazperdeye aktaran AYLA, Türkiye ’nin Oscar adayı olarak rakipleri arasından sıyrılıp ilk 5 […]

Türkiye ’nin Oscar adayı Ayla, katıldığı şenliklerden mükâfatsız dönmüyor. Açılış Filmi olarak yer aldığı Beynelmilel Asya Film Şenliği ’nde izleyicilerin reyleriyle “En İyi Film” seçilen AYLA, Türkiye ’de gişede gösterdiği zaferi yurtdışında da yineliyor.

Kahramanlarının hala yaşamda olduğu, hakikat bir yaşam öyküsünü beyazperdeye aktaran AYLA, Türkiye ’nin Oscar adayı olarak rakipleri arasından sıyrılıp ilk 5 film arasına girmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Oscar evveli katıldığı beynelmilel şenliklerde ülkemizi en iyi biçimde temsil eden AYLA, şenliklerden mükâfatsız dönmüyor.

Güney Afrika ’da tertip edilen Cape Town Beynelmilel Film Şenliği ’nde Mustafa Presheva ile En İyi Kurgu Rejisörü Mükâfatü ’nün sahibi olan film, şimdi de Beynelmilel Asya Film Şenliği ’nde izleyicilerin reyleriyle “En İyi Film” seçildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ayla festival ödül oscar

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla