• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Burun Akıntısına Kesin Çözüm

Burun Akıntısına Kesin Çözüm

Burun Akıntısına Kesin Çözüm: Burun akıntısı, muhtelif sebeplerden ortaya çıkan rahatsız edici bir meseledir. Hem sosyal yaşamda hem de iş yaşamında utanç dinlenmesine neden olan burun akıntısına kesin çözüm için yapılması gerekenleri sarihledik. Burun Akıntısına Kesin Çözüm Burun akıntısı, muhtelif sebeplerden ortaya çıkan rahatsız edici bir meseledir. Hem sosyal yaşamda hem de iş yaşamında utanç […]

Burun Akıntısına Kesin Çözüm: Burun akıntısı, muhtelif sebeplerden ortaya çıkan rahatsız edici bir meseledir. Hem sosyal yaşamda hem de iş yaşamında utanç dinlenmesine neden olan burun akıntısına kesin çözüm için yapılması gerekenleri sarihledik.

<>

Burun Akıntısına Kesin Çözüm

Burun akıntısı, muhtelif sebeplerden ortaya çıkan rahatsız edici bir meseledir. Hem sosyal yaşamda hem de iş yaşamında utanç dinlenmesine neden olan burun akıntısına kesin çözüm için yapılması gerekenleri sarihledik.

 

Burun Akıntısına Kesin Çözüm Usulleri

 

Burun akıntısını durdurmak için soğan ve sarımsak yemekte tesirli bir çözüm yoludur. Soğan ve sarımsak burun akıntısının anında kesilmesini sağlıyor. Çam esansı karışımı da burun akıntısına kesin çözüm usullerinden bir tanesidir. Çam esansı karışımını burnunuza sürükleyerek, akıntıya anında dur diyebilirsiniz. Bal ve çörek otunu karıştırıp yemenin de burun akıntısına çözüm olduğu öğrenilir. Nane limon çayı demleyerek içmek ve zencefil çayı harcamak da, burun akıntısına nebatsal rehabilitasyon yolları arasında sayabileceklerimizdir.

 

Burun Akıntısına Natürel Çözüm

 

Burun akıntısının ortadan kalkmasına dayanakçı olacak en tesirli usullerden biri, limon kürüdür. Limon ve su karışımından hazırlanan bu kür tasviri ile burun akıntısına son vermek olası. Yapmanız gereken bir kadehin içine su doldurmak ve 8 damla limon suyu ilave etmek. Ardından bu limonlu suyu burnunuza çekin. Günde 3 kere yapılması yeterlidir.

 

Burun Akıntısına Nebatsal Çözüm

 

Burun akıntısının kesilmesinde nebatlardan da dayanak alabilirsiniz. Zencefil kökü veya yaprağı, burun akıntısına nebatsal çözüm olacaktır. Yapmanız gereken, zenfecil kökü veya yaprağını iyice ezerek suyunu çıkartmak. Ardından bu suyu için. Zencefil kökü veya yaprağı suyu beden dolaşımını artıracağı için, burun akıntısına iyi geliyor.

Burun Akıntısına Kesin Çözüm

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla