• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çukur oyuncuları kimlerdir? Çukur dizisi oyuncu kadrosu…

Çukur oyuncuları kimlerdir? Çukur dizisi oyuncu kadrosu…

Ay İmal niteliğiyle ekrana gelen Çukur dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum ’un kaleme alırken, rejisörlüğünü Sinan Öztürk ’şöhret üstleniyor. Çukur dizisinde ise son yarıyılın gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile akılda oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor. Çukur dizisi […]

Ay İmal niteliğiyle ekrana gelen Çukur dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum ’un kaleme alırken, rejisörlüğünü Sinan Öztürk ’şöhret üstleniyor. Çukur dizisinde ise son yarıyılın gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile akılda oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor.

Çukur dizisi 23 Ekim’de yayınlanan ilk kısımdan itibaren her Pazartesi Show TV ekranlarında olacak. İlk kısmın yayınlanmasının ardından ise Çukur dizisi oyuncularının kim olduğu merak ediliyor. Peki, alkışla izlenen Çukur dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte Çukur dizisi oyuncuları ve şahsiyetleri…

çukur oyuncuları

Aras Bulut İynemli Yamaç Koçovalı

1990 İstanbul ’da doğumlu olan galibiyetli oyuncu, Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Hali Hazırda İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği kısmı talebesidir. İlk oyunculuk deneyimini Arka Caddeler dizisi ile yaşayan İynemli, uzun soluklu bir dizi olan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanınmıştır. 2010-2013 senelerinde Mete Akarsu şahsiyetini canlandıran oyuncunun bir değişik büyük projesi 2013-2014 seneleri arasında Şehzade Bayezid rolünü canlandırdığı “Muhteşem Asır” dizisiyle olmuştur. 2015 senesinde “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan genç oyuncu, 2015-2016 senelerinde “İçerde” dizisinde Umut/Mert şahsiyetine yaşam vermiştir. Son olarak ise İçerde dizisinin devam kalitesinde olan “Çukur” dizisinde Dilan Çiçek Deniz ile başrolü paylaşmakta ve dizide “Yamaç” şahsiyetine yaşam vermektedir. 

Dilan Çiçek Deniz Sena Koçovalı

1995 senesinde Sivas’ta dünyaya gelen Dilan Çiçek Deniz, tiyatro eğitimine lisede başlamıştır. Üniversite eğitimine Ege Üniversitesi ’nde Karşılaştırmalı Edebiyat kısmında devam eden Deniz, modellikle de ilgilenmektedir. 2014 senesinde Elidor Miss Turkey hoşluk müsabakasında 2.olduktan sonra oyunculuk kapılarını aralayan hoş oyuncu, ilk olarak 2015 senesinde “Tatlı Minik Palavralar” dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı gibi dizilerde boy gösteren Dilan Çiçek Deniz, halihazırda Çukur dizisinde “Sena” şahsiyetine yaşam vermekte ve Aras Bulut İynemli ile başrolü paylaşmaktadır. 

çukur ercan kesal

Ercan Kesal İdris Koçovalı

1959 senesinde Avanos Nevşehir’de dünyaya gelen Ercan Kesal, ilk ve orta öğrenimini Avanos ’ta, lise öğrenimini Nevşehir ’de bitirmiştir. Ege Üniversitesi Tıp fakültesinden 1984 senesinde mezun olmuş ve uzun hekimlik ve sıhhat idareyiciliği ile ilgilenmiştir. Oyunculuk macerayı ilerleyen yaşlarda başlayan Kesal, Nuri Bilge Ceylan ’ın “Uzak”, “Üç Maymun” ve “Bir Zamanlar Anadolu ’da” filmlerinde senaryocu ve oyuncu, “Vavien”, “Saç”, “Küf”, “Yozgat Blues”, “Sen Aydınlatırsın Geceyi”, “Hükümet Bayan 1-2” ve “Ben O Değilim” gibi filmlerde oyunculuk yapmıştır. Galibiyetli oyunculuğu ve senaryoculuğu ile bir hayli şenlikte mükâfatlar almıştır.  Aynı zamanda yazar olan Kesal, “Peri Gazozu”, ‘ ’Evvel Zaman ’ ’ gibi kitaplar yayımlamıştır. 2015 senesinde “Kısmetse İsmeyiz” adlı kısa romanı yayınlanmıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Nazan Kesal ’la konutlu olan Kesal çiftinin Poyraz isminde bir evlatları vardır. Çukur dizisini ağır toplarından İdris Koçovalı şahsiyetine yaşam vermektedir.

Perihan Savaş Sultan Koçovalı

1956 İstanbul ’da dünyaya gelen Perihan Savaş, uzun seneler sinema sektörüne emek vermiş akılda Yeşilçam sanatçılarındandır. Sinemaya ilk adım atışı 1971 senesinde “Şehzade Sinbad Kaf Dağında” filmi ile olmuştur. Takribî 120 filmde rol alan Savaş, 1974 ’te 11. Antalya Film Şenliği ’nde “Bedrana” filmindeki performansı ile En İyi Bayan Oyuncu mükâfatını almıştır. 1989 ’dan beri de televizyon dizilerinde rol alan Perihan Savaş, şimdilerde Çukur dizisinde “Sultan” şahsiyetine yaşam vermektedir. 

Mustafa Üstündağ Kahraman Koçovalı

1977 senesinde Mersin ’de dünyaya gelen Mustafa Üstündağ, Müjdat Dolaşan Sanat Merkezi Tiyatro Kısmı mezunudur. Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde vazife alan Üstündağ, oyunculuğa Kaygısız Tiyatro ’da devam etmiştir. “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisindeki Muro rolü ile ünlenen oyuncu, aynı kişiliği canlandırdığı “Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filminin de başrolünde yer almıştır. Daha sonra Acıma, Muhteşem Asır Kösem dizileriyle de dikkatleri üzerine sürüklemiştir. Çukur’da “Kahraman Koçovalı” şahsiyetine yaşam vermektedir. 

Öner Erkan Selim Koçovalı

1980 İzmir ’de doğumlu olan Öner Erkan, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Kısmından 2002 senesinde mezun olmuş ve TRT ’de sunduğu bir çocuk programı ile televizyon dünyasına adım atmıştır. 2004 senesinde ise Reyin Atölyesi ’ne giren galibiyetli oyuncu, “Bornova Bornova” filmindeki performansı ile Antalya Altın Portakal Film Şenliği ’nde En İyi Erkek Oyuncu mükâfatını kazanmıştır. 2011-2014 seneleri arasında “Palavra Dünya” dizisinde Bora rolünü canlandıran Erkan, “Çukur” dizinde Selim Koçovalı şahsiyetini canlandırmaktadır.

çukur dizisi oyuncuları

Erkan Kolçak Köstengil Vartolu

1983 senesinde Bursa ’da dünyaya gelen Erkan Kolçak Köstendil, Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı mezunudur. 2008 senesinde “Sonbahar Sancısı” filmi ile sinemaya adım atan Köstendil, Sakarya Fırat, Acıma ve Ulan İstanbul dizilerinde rol almıştır. Muhteşem Asır: Kösem ’de Şahin Giray Han ’ı canlandıran Köstendil, hali hazırda “Çukur” dizisinde  Vartolu rolünü canlandırmaktadır.

Rıza Kocaoğlu Aliço

1979 senesinde İzmir ’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Kısmı mezunudur. Çağan Irmak ’ın ilk defa rejisörlük koltuğuna oturduğu “Bana Talih Dile” filmi ile 2001 senesinde sinemaya adım atmış ve 50 ’ye yakın sinema filminde ve TV dizisinde yer almıştır. Son olarak “İçerde” dizisinde Davut rolünü canlandıran oyuncu, şu anda “Çukur” dizisinde Aliço şahsiyetine yaşam vermektedir.

Kubilay Aka Celasun

1995 senesinde İstanbul ’da dünyaya gelen Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. “Vatanım Sensin” dizisinde Ali Kemal şahsiyetini canlandıran ve oldukça sevilen Aka, hali hazırda “Çukur” dizisinde Celasun şahsiyetine yaşam vermektedir.

Nebil Sayın Muhittin

1971 senesinde İstanbul ’da dünyaya gelen Nebil Sayın, Ankara Üniversitesi Dil Ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Kısmından mezun olmuştur. 2001 senesinde “Korunma” isimli televizyon dizisinde kamera karşısına geçen Sayın, son olarak “İçerde” dizisinde Coşkun şahsiyetini canlandır ve “Çukur” dizisinde Muhittin şahsiyetine yaşam vermektedir.

Çukur Dizisi Mevzusu:

İstanbul ’un en belalı mahallerinden Çukur ’un hakimiyeti Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur ’u idarerken en ehemmiyetli kaideleri de uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu semte dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut kumpas bozulur. Bütün Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin minik oğlu Yamaç seneler evvel apayrı bir yaşam kurmak için artta vazgeçtiği Çukur ’a geri dönecek ve yeni bir yarıyıl başlayacaktır. Yamaç seneler evvel Çukur ’u ve ailesini artta vazgeçerek yarınını düşünmediği bir yaşama dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve riskli ama bir o kadar da hoş bir genç bayan olan Sena çıkınca ebedi aşkı bulduğuna inanır. “Can Verene kadar mutlu” olmak üzere toplanan bu genç çiftin yaşamına Çukur ’un ve Yamaç ’ın ailesinin yine girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç ’ın Çukur ’daki geleceği ve Sena ’nın geçmişi ortak bir yaşam kurmalarına izin verecek midir?

<>

İLİŞKİLİ HABERLER

<> Çukur dizisi Show TV'de başladı! Oyuncu kadrosu ve konusu...

<> <> <>Televizyon

<>2 AY EVVEL

<>Çukur dizisi Show TV’de başladı! Oyuncu kadrosu ve mevzusu…

<> <> Çukur 4.bölüm 1,2,3. fragmanı! Sena, İdris Koçovalı ile tanışıyor...

<> <> <>Televizyon

<>1 AY EVVEL

<>Çukur 4.bölüm 1,2,3. fragmanı! Sena, İdris Koçovalı ile tanışıyor…

<> <> Çukur 5.bölüm 1 ve 2. fragmanı! Yamaç'ı bekleyen tehlike...

<> <> <>Televizyon

<>1 AY EVVEL

<>Çukur 5.bölüm 1 ve 2. fragmanı! Yamaç’ı bekleyen risk…

<> <> Çukur 7.bölüm fragmanı! Vartolu'nun planı...

<> <> <>Televizyon

<>1 AY EVVEL

<>Çukur 7.bölüm fragmanı! Vartolu’nun tasarıyı…

Bunu paylaş:

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
çukur çukur dizisi çukur dizisi oyuncuları çukur konusu çukur oyuncu kadrosu çukur oyuncuları çukur oyuncuları kimler çukur show tv dilan çiçek deniz Televizyon Haberleri
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla