• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Düğün Resimcisi Olabilmek?

Düğün Resimcisi Olabilmek?

Resimcilik sektörü içerisinde bir hayli kategori olmasına karşın son yarıyıllarda en çok kazandıran kategorinin Düğün Resimcisi Senelerdir yaptığım araştırmalar resimcilik sektörü içerisinde bir hayli kategori olmasına karşın son yarıyıllarda en çok kazandıran kategorinin Düğün Resimcisi kategorisi olduğunu tespit etmiş bulunuyorum. Düğün Resimcisi, kavram olarak birkaç sene evvel, prestiji çok eforlu olmayan bir kategoriydi. Ancak günümüzde […]

Resimcilik sektörü içerisinde bir hayli kategori olmasına karşın son yarıyıllarda en çok kazandıran kategorinin Düğün Resimcisi

Senelerdir yaptığım araştırmalar resimcilik sektörü içerisinde bir hayli kategori olmasına karşın son yarıyıllarda en çok kazandıran kategorinin Düğün Resimcisi kategorisi olduğunu tespit etmiş bulunuyorum.

Düğün Resimcisi, kavram olarak birkaç sene evvel, prestiji çok eforlu olmayan bir kategoriydi. Ancak günümüzde birde Profesyonel Düğün Resimcisi olarak işin erbabı ve en iyisi olduklarını, seçim edilmeleri için büyük bir neden olduklarını ifade etmeye çalışırlar.

Peki, herkes Düğün Resimcisi olabilir mi?

Düğün Resimcisi olabilmek, anı tutabilen, kendini tekerrür etmeyen pozlar üretmek, her şeyden evvel ne olursa olsun işini çok hoşlanmak ve mesleksel deformasyona asla uğramamak.

Suratlarca çiftin, en özel günlerinde Düğün Resimcisi olarak vazife alabilecek cesaretiniz ve beceriniz varsa mesullük almanız gerekli. Profesyonel bir makine alarak birkaç çekim sonrasında bende artık profesyonel bir Düğün Resimcisiyim dememeniz gerekir.

Mesullüğünü aldığınız o özel günü, size istinaden, sunumlarınıza istinaden size teslim olmuş bir düğün çiftinin yanlış yönlendirilmesinin çok etik olmayacağı kanısındayız.

Bu yazıyı yazarken, sosyal ağların nimetlerini, seçenek web mecra reklam alanlarını kullanarak işin uzmanıymış gibi prezantasyona girecek resimci arkadaşlarımızadır sitemimiz.

Düğün Resimcisi olmak yukarda saydıklarıma ek olarak her şeyden evvel en özel günlerini size teslim etmiş olan tüm çiftlere karşı verilen mesullüğünde bir imtihanıdır. Onlar suçsuz bir tutumla size inanıyorsa ve siparişini size vermişse lütfen bu mesullüğün altından kalkabilecek bir etikle ilerleyin.

İyi bir Düğün Resimcisi iseniz lafım size değil. Ama değilseniz, bireylerin bir daha yinelenmeyecek bu özel günlerini asla ve asla tehlikeye etmeyin. Gerekiyorsa gidin sizden daha profesyonel bir işletmeyle uyuşarak, salt memnuniyet üretilen ve Düğün Resimcisi olarak anılabileceğiniz bir tasarılama yapın.

Düğün Resimcisi olarak mesullüğünüzün ağırlığını net sezin ve ne olur size yapılmasını istemediğiniz bir çalışmayı size güvenen o hoş gününde size teslim olmuş bireylere asla yapmayın.

Düğün Resimcisi samimi olmalıdır, işini hoşlanmalıdır, her şeyden evvel beşeri duygulara hürmeti asla ve asla unutmayan bir etikle ilerlemelidir.

Tüm kıymetli meslektaşlarıma başka bir deyişle Düğün Resimcisi yaftasına sahip asıl bireylere ve firmalara işlerinde meselesiz ve salt memnuniyetin üretildiği bol hasılatlar dilerim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla