• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Elon Musk ’ın çılgın projesinden yaptığı yeni paylaşım heyecan yarattı

Elon Musk ’ın çılgın projesinden yaptığı yeni paylaşım heyecan yarattı

Günümüzün yaşayan en ileri görüşlü girişimcilerinen Elon Musk, kurduğu The Boring Company ile başlattığı deli projesinden yeni bir görsel paylaştı. Elon Musk, öğreniyorsunuz geçtiğimiz aylarda kurduğu firmayı “The Boring Company” ile günümüzün en büyük problemlerinden olan trafik kaosuna çözüm bulmak istiyor. Bu emelini yoğun trafikte kalmaktan usandığı için yapan CEO, başta asıl sanılmayan projesi için sürat kesmeden çalışmaya devam […]

Günümüzün yaşayan en ileri görüşlü girişimcilerinen Elon Musk, kurduğu The Boring Company ile başlattığı deli projesinden yeni bir görsel paylaştı.

<>

Elon Musk, öğreniyorsunuz geçtiğimiz aylarda kurduğu firmayı “The Boring Company” ile günümüzün en büyük problemlerinden olan trafik kaosuna çözüm bulmak istiyor. Bu emelini yoğun trafikte kalmaktan usandığı için yapan CEO, başta asıl sanılmayan projesi için sürat kesmeden çalışmaya devam ediyor. Dün fotoğrafı Instagram hesabından Los Angeles altında kazılan test tünelinin resmini paylaşan Musk, ciddi bir ilerleme kat edildiğini herkese göstermiş gidişatta. Tünelin şu an takribî olarak 150 metre olduğunu da belirten CEO, kastedilen mesafeyi yapmanın bir sene sürebileceğini söyledi.

Elon Musk The Boring Company

Elon Musk, The Boring Company ile dünyayı değiştirecek

Kurulan bu sistem ile LAX Los Angeles Beynelmilel Havalimanı ile kent merkezi arasındaki araba trafiğini hiç olmadığı kadarı süratli hale getirmek isteyen Elon Musk, projesini ilerleyen süreçte öteki bölgelere taşımayı kastediyor. Nasıl çalıştığı altta anlatılan bu deli proje, arabaları tünel içerisinde saatte 200 kilometre süratle çıkartacak bir altyapı üzerine kuruluyor. Bu yönde ilk sınamaları Model S ile yapan Boring Company, fotoğrafı müesseseler tarafından da destekleniyor. Bu projenin geleceğini nasıl görünüyorsunuz?

Video

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla