• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Fi Dizisinin Yeni Sezonu 9 Kasım ’da Başlayacak

Fi Dizisinin Yeni Sezonu 9 Kasım ’da Başlayacak

31 Mart 2017 tarihinde yayınlanan ilk kısmıyla beraber Türkiye ’de dizi sektörüne yeni bir soluk kazandıran Türkiye ’nin ilk büyük yatırımlarla çekilen internet dizisi Fi ’nin ikinci sezon tarihi söylendi. Doğuş Grubu ’nun sahibi olduğu puhutv platformu üzerinden yayınlanan, imalciliğini Ay Üretim ’ın üstlendiği Fi dizisi, ikinci sezonu “Çi” ile 9 Kasım 2017 tarihinde yine […]

31 Mart 2017 tarihinde yayınlanan ilk kısmıyla beraber Türkiye ’de dizi sektörüne yeni bir soluk kazandıran Türkiye ’nin ilk büyük yatırımlarla çekilen internet dizisi Fi ’nin ikinci sezon tarihi söylendi.

Doğuş Grubu ’nun sahibi olduğu puhutv platformu üzerinden yayınlanan, imalciliğini Ay Üretim ’ın üstlendiği Fi dizisi, ikinci sezonu “Çi” ile 9 Kasım 2017 tarihinde yine puhutv izleyicileriyle buluşacak.

İlk kısımlarıyla 10 milyon defa izlenmişti

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsur, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi birbirinden maharetli oyuncuların yer aldığı Fi dizisi, özellikle Türk dizilerinin yarattığı uzun ve anlamsız içeriklerin yer aldığı diziler kavramını en net biçimde kıran dizi olmuştu. Elbette internete özel olmasıyla beraber bir hayli mevzunun “hürce” işlendiği Fi dizisi daha ilk kısımlarıyla 10 milyon izlenme barajını aşmıştı.

Puhutv, Fi dizisinin ikinci sezonunu yayınladığı şu videoyla duyuruyor:

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Fi Fi Dizisi

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla