• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Google, Torrent Siteleri Ön Tasarıya Çıkarıyor!

Google, Torrent Siteleri Ön Tasarıya Çıkarıyor!

Google geçtiğimiz aylarda almış olduğu karar ile torrent sitelerini arama neticelerine dahil etmemeye başladı. Torrente yapılmış en büyük darbe olarak nitelendirilen bu teşebbüsün ardından Google bugün süpriz bir biçimde geri adım atmayı vazgeçin, Torrent sitelerini ön tasarıya çıkarak bir teşebbüste bulundu. Google’a “Best Torrent Sites” başka bir deyişle en iyi torrent siteleri yazdığınız müddet Google’da […]

Google geçtiğimiz aylarda almış olduğu karar ile torrent sitelerini arama neticelerine dahil etmemeye başladı. Torrente yapılmış en büyük darbe olarak nitelendirilen bu teşebbüsün ardından Google bugün süpriz bir biçimde geri adım atmayı vazgeçin, Torrent sitelerini ön tasarıya çıkarak bir teşebbüste bulundu.

Google’a “Best Torrent Sites” başka bir deyişle en iyi torrent siteleri yazdığınız müddet Google’da ayrı bir kısımda torrent siteleri listelenmektedir. Hala legal olup olmadığı tartışılan Torrent kültürüne Google’dan böyle bir jest gelmesi tam dikkatleri şirketin üzerine çekti.

Fakat Google’a “Best Streaming Sites” yazıldığında da legal servislerin yanında yasadışı yayın yapan servislerin de bulunması kafaları karıştırdı.

Bakalım Google, önümüzdeki günlerde torrent ile olan çabasında nasıl bir davranış sergileyecek?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla