• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HTC ’nin Yeni Uslu Telefonu U11 Plus, 2 Kasım ’da Tanıtılacak

HTC ’nin Yeni Uslu Telefonu U11 Plus, 2 Kasım ’da Tanıtılacak

HTC, yeni üst seviye uslu telefonu HTC U11 Plus ’ı tanıtmaya hazırlanıyor. İşletme, yeni mahsul tanıtımını 2 Kasım 2017 olarak söyledi. 2017 senesinin sonlarına yanaşırken uslu telefon üreticileri son kozlarını oynamaya devam ediyor. Sene bitmeden tanıtılacak yeni uslu telefonlardan biri de HTC ’nin yeni U11 Plus modeli olacak. Ortaya çıkan sızıntılara göre Snapdragon 835 operasyoncusu, […]

HTC, yeni üst seviye uslu telefonu HTC U11 Plus ’ı tanıtmaya hazırlanıyor. İşletme, yeni mahsul tanıtımını 2 Kasım 2017 olarak söyledi.

2017 senesinin sonlarına yanaşırken uslu telefon üreticileri son kozlarını oynamaya devam ediyor. Sene bitmeden tanıtılacak yeni uslu telefonlardan biri de HTC ’nin yeni U11 Plus modeli olacak.

Ortaya çıkan sızıntılara göre Snapdragon 835 operasyoncusu, 4GB RAM ve 64GB dahili bellekle gelecek olan HTC U11 Plus, eskiki U11 modeline göre daha ince ekran çerçevelerine sahip olacak. Her ne kadar rakiplerini tutamasa da HTC açısından öbür modellerle değişiklik gösteren telefonunun parmak izi okuyucusu ise telefonun arka kısmına alınacak.

Yeni HTC U11 Plus, işletmenin söylediği bilgilere göre 2 Kasım 2017 ’de HTC ’nin tertip edeceği faallikle duyurulacak. Aynı zamanda telefon, Google ve HTC arasındaki büyük işbirliğinden sonraki ilk HTC telefon olma özelliğini taşıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
htc HTC U11 Plus

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla