• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HTC U11 Plus testlerde görüldü

HTC U11 Plus testlerde görüldü

Snapdragon 835 yonga seti kullanan ve 4 GB RAM ’e sahip yeni bir HTC telefonu Geekbench performans testinde görüldü. Geekbench ’te yer alan bilgilerde telefonun ismi yer almıyor. Ancak telefonun özelliklerine bakıldığında bu telefonun bir müddettir gündemde olan HTC U11 Plus olduğunu kesin gözüyle bakılıyor. Bildiğiniz gibi HTC kısa zaman evvel çıkardığı amiral gemisi uslu […]

Snapdragon 835 yonga seti kullanan ve 4 GB RAM ’e sahip yeni bir HTC telefonu Geekbench performans testinde görüldü. Geekbench ’te yer alan bilgilerde telefonun ismi yer almıyor. Ancak telefonun özelliklerine bakıldığında bu telefonun bir müddettir gündemde olan HTC U11 Plus olduğunu kesin gözüyle bakılıyor.

Bildiğiniz gibi HTC kısa zaman evvel çıkardığı amiral gemisi uslu telefonu U11 ’in Plus versiyonunu satışa çıkarmaya hazırlanıyor. U11 Plus ’ın birkaç gün içinde resmen tanıtılması bekleniyor. HTC ’nin tertip edeceği bu aktiflik için bekleyiş sürerken telefonun performans testinde görülmesi ile yeni ayrıntılar ortaya çıktı.
Daha evvel belirttiğimiz gibi U11 Plus Snapdragon 835 yonga seti ve 4 GB RAM ile geliyor. Telefon Android 8.0.0 Oreo işletim sistemilye satışa çıkacak. Geekbench ’te görülen bu model 4 GB RAM ’e sahip olsa da HTC U11 ’de olduğu gibi Plus modelinin de iki değişik versiyonla gelmesi bekleniyor. Bazı pazarlarda 4 GB RAM ’li versiyon satışa çıkarken, bazı pazarlarda da 6 GB versiyonu satışa çıkacak.

Xbox One X ve Forza Motorsport 7 – Türkiye tanıtımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla