• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Instagram, Galeriden Görsel Eklemede 24 Saat Kuralını Kaldırdı

Instagram, Galeriden Görsel Eklemede 24 Saat Kuralını Kaldırdı

Artık telefonunuzla 24 saat evvel sürüklediğiniz resimleri de Instagram hikayelerinize ilave edebileceksiniz. Bildiğiniz üzere Instagram, Öyküler özelliğini devreye soktuğundan beri galerinize son 24 saat dışında ilave edilen görselleri öykü olarak paylaşmanıza izin vermiyordu ancak değişik usullerle bu görüntüleri yine galeriye kaydolarak öykülere ilave etmeniz olası oluyordu. Muhtemelen bu gidişatın absürtlüğünün farkına varan Instagram, galeriden ilave […]

Artık telefonunuzla 24 saat evvel sürüklediğiniz resimleri de Instagram hikayelerinize ilave edebileceksiniz.

Bildiğiniz üzere Instagram, Öyküler özelliğini devreye soktuğundan beri galerinize son 24 saat dışında ilave edilen görselleri öykü olarak paylaşmanıza izin vermiyordu ancak değişik usullerle bu görüntüleri yine galeriye kaydolarak öykülere ilave etmeniz olası oluyordu.

Muhtemelen bu gidişatın absürtlüğünün farkına varan Instagram, galeriden ilave edilecek görsellerde 24 saat kaidesini kaldırdı. Yeni aktüellemeyle beraber Instagram kullanıcıları, galerilerindeki tüm gönderileri görerek zaman farkı olmadan Instagram hikayelerine ilave edebiliyorlar.

Elbette Instagram, kullanıcıların son 24 saatte sürüklediği görüntülere daha süratli ulaşabilmesi için “Son 24 saat” başlığını da kullanıyor. Böylece kullanıcılar, 1 günlük zaman aşımını aşmamış görüntüleri öykülerine ilavelerken en üstte görüntüleyebiliyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Instagram

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla