• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Instagram kayıt olma ve giriş yapma sayfası!

Instagram kayıt olma ve giriş yapma sayfası!

Instagram uygulamasının IOS ve Android mobil uslu telefonlarda kullanılabilme alternatifleri bulunmaktadır. Kullanıcı rakamı her geçen gün giderek çoğalan Instagram uygulaması kendini kesintisiz geliştirmekte ve bünyesine kullanıcılara özel yeni aktüellemeler ilave etmektedir. Instagram uygulaması ticaret, dostluk veya hobi vb. alanlarda kullanım imkânı vardır. Instagram sayesinde kullanıcılar, sürüklemiş olduğu resimleri kendi oluşturduğu hesabı üzerinden öbür kullanıcılarla paylaşabilme […]

Instagram uygulamasının IOS ve Android mobil uslu telefonlarda kullanılabilme alternatifleri bulunmaktadır. Kullanıcı rakamı her geçen gün giderek çoğalan Instagram uygulaması kendini kesintisiz geliştirmekte ve bünyesine kullanıcılara özel yeni aktüellemeler ilave etmektedir. Instagram uygulaması ticaret, dostluk veya hobi vb. alanlarda kullanım imkânı vardır.

Instagram sayesinde kullanıcılar, sürüklemiş olduğu resimleri kendi oluşturduğu hesabı üzerinden öbür kullanıcılarla paylaşabilme fırsatı elde edebilmektedir. Instagram üzerinden paylaşılan resimler herkese sarih veya yalnızca dost grubuna sarih olacak biçimde tertip edilebilmektedir. Aynı zamanda kullanıcılar Instagram tecrübesinden fiyatsız olarak faydalanabilmektedir.

Kullanıcılar her an her yerde gerek uslu telefon gerek tablet gerekse web üzerinden Instagrama ulaşım sağlayabilmektedir. Instagram uygulamasında hudutsuzca resim veya video paylaşabilme hürlüğü yaşamak için Instagram ’da nasıl hesap oluşturulacağı ve nereden giriş yapılacağı ile alakalı ayrıntılı bilgilere haberimizde sizin için yer verdik.

instagram giriş

INSTAGRAM ’A NASIL KAYIT OLUNUR?

1Öncelikli olarak, https://www.instagram.com/accounts/login/?hl=tr web sitesini ziyaret edin.

2Ardından ”Hesabın yok mu? Kaydet” alternatifine tıklayın.

3Sonrasında karşınıza gelecek olan sayfadaki tüm bilgilerin hepsini doğru ve noksansız bir biçimde doldurun. Bu bilgiler arasında, cep telefonu veya e-posta adresi, ad ve soyad, oluşturulacak kullanıcı ismi veya parola gibi şahsi bilgiler bulunmaktadır. 

4Tüm bunları bitirdikten sonra ”Kaydet” butonuna tıklayın. Instagram uygulamasına kayıt olarak tüm şartları ve saklılık prensiplerini kabul etmiş olursunuz.

instagram giriş

INSTAGRAM ’A NASIL GİRİŞ YAPILIR?

1Bilgisayar, tablet veya uslu telefonunuz üzerinden https://www.instagram.com/accounts/login/?hl=tr

adresini ziyaret edin.

2Instagram aboneliği için oluşturduğunuz kullanıcı isminizi ve parolanızı girin.

3Son adım olarak giriş butonuna tıklayın.

INSTAGRAM ’A GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.instagram.com/accounts/login/?hl=tr

instagram giriş

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla