• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
iPhone 6S Apple Sim İle Geliyor

iPhone 6S Apple Sim İle Geliyor

2015’te yeni iPhone modellerini piyasaya sürmesi beklenen Apple’ın aygıtlarıyla alakalı ilk bilgiler Apple Insider’ın Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devine yakın kaynaklara direndirdiği haberine göre, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ismini almasını beklenen uslu aygıtlar, 2GB RAM’e sahip olacak. Bunun batarya tüketimine negatif tesir edeceğini belirten kaynaklar, yeni modellerin iPhone 6 ve 6 Plus’a […]

2015’te yeni iPhone modellerini piyasaya sürmesi beklenen Apple’ın aygıtlarıyla alakalı ilk bilgiler

Apple Insider’ın Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devine yakın kaynaklara direndirdiği haberine göre, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ismini almasını beklenen uslu aygıtlar, 2GB RAM’e sahip olacak. Bunun batarya tüketimine negatif tesir edeceğini belirten kaynaklar, yeni modellerin iPhone 6 ve 6 Plus’a oranla daha iyi bir pile sahip olacağını iddia ediyor. Apple’ın ilk olarak iPad Air 2 ve iPad Mini 3’ün tanıtıldığı tanıtım buluşmasında duyurduğu Apple SIM’in yeni iphone modellerinde bulunacağı da sıklıkla dile getirilen iddialar arasında.

KULLANICILAR SİM KARTI ALMAK ZORUNDA KALMAYACAK
İlk olarak Air 2 ve Mini 3 iPad modellerinde kullanıma sunulan ‘Apple SIM ’ ismi verilen bu yeni uygulama sayesinde kullanıcılar, GSM cerrahlarından SIM kart almak zorunda kalmıyor. Apple’ın uzun vadede Apple SIM’i tüm uslu makinelerine entegre etmesi bekleniyor. Amerika Birleşik Devletleri ’de T-Mobile, AT&T ve Sprint ’in uyuşmalı olan Apple SIM ’in ne zaman ve hangi GSM operatörleriyle Türkiye ’de kullanıma gireceği şu an için öğrenilmiyor. Apple‘ın yeni iPhone modellerini Eylül ayında Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinde tanıtması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla