• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
iPhone 8 Turkcell’de Ön Siparişe Sunulacak!

iPhone 8 Turkcell’de Ön Siparişe Sunulacak!

Turkcell Platinum alıcıları, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerine yarından itibaren www.turkcell.com.tr’den ön sipariş sunabilecek, isterseniz Turkcell mağazalarındaki ekranlardan da arzlarını iletebilirler. iPhone’un her iki modeli de 20 Ekim Cuma günü Turkcell mağazalarında satışa sunulacak. Kablosuz şarj özelliğinin yeni bir maharet kazandırdığı iPhone ’da iki tane 12 megapiksel kamera bulunuyor. Portre Işığı özelliğiyle üzgün […]

Turkcell Platinum alıcıları, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerine yarından itibaren www.turkcell.com.tr’den ön sipariş sunabilecek, isterseniz Turkcell mağazalarındaki ekranlardan da arzlarını iletebilirler. iPhone’un her iki modeli de 20 Ekim Cuma günü Turkcell mağazalarında satışa sunulacak.

Kablosuz şarj özelliğinin yeni bir maharet kazandırdığı iPhone ’da iki tane 12 megapiksel kamera bulunuyor. Portre Işığı özelliğiyle üzgün stüdyo ışığı efektleri sunan iPhone 8 Plus, bu sayede alıcıların beş değişik ışık tarzını kullanarak alan derinliği ile sansasyonel portreler sürüklemesine imkân veren Portre modunu getiriyor.

Uzay grisi, gümüş ve yeni altın olmak üzere üç renk alternatifiyle sunulan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, uslu telefonlarda şimdiye kadar kullanılmış en dayanıklı sırça, Ağ Tabaka HD ekran ve en eforlu, en uslu yongaya sahip.

Siz iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ön sipariş verdiniz mi?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla