• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
iPhone X Türkiye Fiyatı Belli Oldu

iPhone X Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve 10. yılına özel olarak yaklaşık 1 ay önce tanıttığı 10. yıla özel tasarımı iPhone X modeli için Türkiye fiyatını açıkladı, home tuşu olmayan ve nerdeyse çerçevesiz ekran olan iPhone X modelinin fiyatı tanıtıldığı günden bu yana merakla bekleniyordu. Beklenen telefonun Türkiye için fiyatı bugün Apple tarafından açıklandı. Apple internet sitesinde […]

Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve 10. yılına özel olarak yaklaşık 1 ay önce tanıttığı 10. yıla özel tasarımı iPhone X modeli için Türkiye fiyatını açıkladı, home tuşu olmayan ve nerdeyse çerçevesiz ekran olan iPhone X modelinin fiyatı tanıtıldığı günden bu yana merakla bekleniyordu.

Beklenen telefonun Türkiye için fiyatı bugün Apple tarafından açıklandı.

Apple internet sitesinde açıklanan fiyatlara göre iPhone X başlangıç fiyatı 6.099 TL olacak,  şu anda seçilebilir telefonlar arasında Gümüş ve Uzay grisi seçenekleri var.

Eğer 256 GB iPhone X modelini seçerseniz 6.899,00 TL gibi yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalacaksınız.

Apple resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre bu telefonu alacak kişilerin yaklaşık 2000 TL vergi ödemesi gerekiyor.

Telefon şu anda sadece ön satışta mevcut, 3 Kasım tarihinden itibarende telefonun tüm kanallarda satışının başlaması bekleniyor.

 

Fiyatlara KDV (%18) dahildir, ancak aksi belirtilmediği sürece teslim ücretleri dahil değildir. Seçtiğiniz ürünlerin KDV’si sipariş formunda gösterilir.
*Yaklaşık bir hesaplamadır. Fiyatlar zaman içinde değişebilir.
  1. Kullanılabilir alan daha azdır ve birçok faktöre bağlı olarak değişir. Standart bir yapılandırma, modele ve ayarlara bağlı olarak yaklaşık (iOS ve yerleşik uygulamalar dahil olmak üzere) 4 GB ile 6 GB arası alan kullanır.

*iPhone X’un ekranı yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Telefonun kıvrımlı zarif tasarımını takip eden bu köşeler, standart bir dikdörtgenin sınırları içinde yer alır. Standart bir dikdörtgen olarak ölçüldüğünde, ekran diyagonal olarak 5.85 inç’tir (görüntülenebilen gerçek alan daha azdır).

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla