• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Nebatsal Varis Rehabilitasyonu

Nebatsal Varis Rehabilitasyonu

Nebatsal Varis Rehabilitasyonu: Varis sızıları ve kramplarını önlemek için natürel rehabilitasyon yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Varis görünümünü eksiltmenize dayanakçı olacak bu nebatsal uygulamalar sayesinde kısa zamanda sıhhatinize kavuşabileceksiniz. Nebatsal Varis Rehabilitasyonu Varis sızıları ve kramplarını önlemek için natürel rehabilitasyon yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Varis görünümünü eksiltmenize dayanakçı olacak bu nebatsal uygulamalar sayesinde kısa zamanda sıhhatinize kavuşabileceksiniz.   Varislere Nebatsal […]

Nebatsal Varis Rehabilitasyonu: Varis sızıları ve kramplarını önlemek için natürel rehabilitasyon yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Varis görünümünü eksiltmenize dayanakçı olacak bu nebatsal uygulamalar sayesinde kısa zamanda sıhhatinize kavuşabileceksiniz.

<>

Nebatsal Varis Rehabilitasyonu

Varis sızıları ve kramplarını önlemek için natürel rehabilitasyon yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Varis görünümünü eksiltmenize dayanakçı olacak bu nebatsal uygulamalar sayesinde kısa zamanda sıhhatinize kavuşabileceksiniz.

 

Varislere Nebatsal Çözüm

Kekik Çoban çantası otu At kestanesi

Malzemeleri yeteri ölçüde bir araya getirip 1 litre suyun içinde demleyin. Demlenen karışımından günde 2-4 kadeh için. Kumpaslı olarak kullandığınızda varisleriniz üzerinde tesirli neticeler ortaya koyacaktır.

 

Natürel Varis Rehabilitasyonu

1 kadeh su 1 yemek kaşığı bal

Suda balı eritin ve üzerlik tohumunu hırpalayıp karışıma ilave edin. 15 gün süresince günde 1 kere hazırlayıp için. Varislerinize iyi gelecektir.

 

Nebatsal Varis Rehabilitasyonu

Fındık ağacı kabuğu Ceviz ağacı kabuğu

Denk oranda malzemeleri bir araya getirip varisli bölgenize sürün ve ardından karışımı sürmüş olduğunuz bölgeyi sarın. Her gün bu uygulamayı yineleyerek varislerinizden basitçe kurtulabilirsiniz.

 

Kolay Varis Rehabilitasyonu

1 fincan karbonat Yarım fincan şap

Bir ölçü su kaynatıp içine 1 fincan karbonat ile yarım fincan şap ilave edip bu karışımın içine bacaklarınızı sokup dinlendirin. 3 günde 1 kere 15 dakika süresince bacaklarınızı suyun içinde dinlendirebilirsiniz.

 

Asma Yaprağı İle Varis Rehabilitasyonu

1 avuç asma yaprağı 1 litre su

Suyun içine asma yapraklarını atıp kaynatın ve bu suyu günde 3 kere yarım çay kadehi için. Kumpaslı kullandığınızda varislerinizi geriletecektir.

 

Papatyalı Varis Rehabilitasyonu

Zeytinyağı Papatya çiçeği

Papatya çiçeklerini bir litrelik şişenin içine doldurun ve üzerine zeytinyağı ilave edip 15 gün ağzı kapalı bir biçimde bekletin. Vaktin sonunda karışımı ağrıyan bölgelerinize her gün masaj yaparak sürün.

 

Tesirli Varis Rehabilitasyonu Maskesi

Kuzu kulağı Oğul otu Başparmak otu Civanperçemi

Malzemeleri denk ölçüde bir araya getirip karıştırın ve minik bir tencereye koyup 1 kadeh suyun içinde 20 dakika dinlenmesi için bekleyin. Vaktin sonunda 1 kadeh için. Her gün taze olarak hazırlayıp 1 kadeh harcayın.

Nebatsal Varis Rehabilitasyonu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla