• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Netflix’in Yeni Özelliklerini İlk Siz Deneyin!

Netflix’in Yeni Özelliklerini İlk Siz Deneyin!

Popüler Dizi/Film Stream platformu Netflix yenilikler sunmaya devam ediyor. Intro’yu atla ve mobilde daha evvel hamburger menü yerine değişik bir tasarım sınayan Netflix bu yeniliklerini herkese sunmadan evvel muhakkak başlı kullanıcıları üzerinde sınıyor. Netflix’in yeniliklerini herkesten evvel siz kullanmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken çok kolay. Netflix’e tarayıcıdan giriş yapın. Sonrasında Sağ üst kısımda […]

Popüler Dizi/Film Stream platformu Netflix yenilikler sunmaya devam ediyor. Intro’yu atla ve mobilde daha evvel hamburger menü yerine değişik bir tasarım sınayan Netflix bu yeniliklerini herkese sunmadan evvel muhakkak başlı kullanıcıları üzerinde sınıyor. Netflix’in yeniliklerini herkesten evvel siz kullanmak ister misiniz?

Bunun için yapmanız gereken çok kolay. Netflix’e tarayıcıdan giriş yapın. Sonrasında Sağ üst kısımda yer alan profil resminize tıklayın. Açılan menüden ise Hesabım alternatifini tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak olan Teste katılım alternatifi yer alacak. Teste katılım’a tıklayın.

Açılan ekrandan “Beni test ve ön izlemelere dahil et” alternatifini etkin hale getirin. Şayet etkin bir Netflix kullanıcıysanız; Netflix size yeniliklerini herkesten evvel sunacaktır. Ancak bu özelliği açtıktan sonra Netflix’in sunduğu özelliklerin bir vakit sonra tamamen kaldırılabileceğini de belirtelim.

Siz Netflix’in yeniliklerinden evvelden haberdar olmak ister misiniz?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla