• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Nokia 8 Türkiye ’de Satışa Sunuluyor

Nokia 8 Türkiye ’de Satışa Sunuluyor

Nokia 8, Ekim ayında 3299 TL fiyatıyla Türkiye ’de İlk 3 ay cerrahlar arasında yalnızca Vodafone ’da satılacak olan Nokia 8, Vodafone ’un Us Almaz Başkalaşım Kampanyası kapsamında 2040 TL ’ye varan indirimlerle sunulacak. Nokia telefonların konutu HMD Evrensel, yeni Nokia 8 ’in Ekim ayından itibaren 3299 TL ’den başlayan maliyetlerle Türkiye ’deki kullanıcıların alkışına […]

Nokia 8, Ekim ayında 3299 TL fiyatıyla Türkiye ’de

İlk 3 ay cerrahlar arasında yalnızca Vodafone ’da satılacak olan Nokia 8, Vodafone ’un Us Almaz Başkalaşım Kampanyası kapsamında 2040 TL ’ye varan indirimlerle sunulacak.

Nokia telefonların konutu HMD Evrensel, yeni Nokia 8 ’in Ekim ayından itibaren 3299 TL ’den başlayan maliyetlerle Türkiye ’deki kullanıcıların alkışına sunulacağına söyledi. Nokia 8, ilk 3 ay cerrahlar arasında yalnızca Vodafone ’da satılacak.

Nokia 8, ZEISS lens ile ilk işbirliği de dâhil olmak üzere dünyada ilk olan üç özelliği Android uslu telefonlara taşıyor. Özünde performans ve pak Android ile bugüne kadarki en gelişmiş yekpare alüminyum adaleye tasarımı bulunan Nokia 8, asıl bir amiral gemisi Nokia uslu telefonun tüm ayırt edici özelliklerine sahip.

HMD Evrensel Orta Doğu ve Kuzey Afrika ’dan Mesul Başkan Yardımcısı Per Ekman, “Türkiye ’de görsel ağırlıklı sosyal medya kanallarının süratle çoğaldığını gözlemliyoruz. Bununla beraber uslu telefonların sosyal medya kullanımının merkezinde yer aldığını öğreniyoruz. Nokia 8 ile beraber Türkiye ’deki kullanıcıların yarattıkları ve paylaştıkları içerikten memnuniyet dinleyecekleri eşsiz teknolojileri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nokia 8 ’in inovatif yaklaşımı ve kendine has tecrübeyi ile tüm Türkiye ’deki içerik üreten kullanıcılara esin vermeyi hedefliyoruz” dedi.

HMD Evrensel ile Nokia telefonlar mevzusunda yapılan iş birliğine değinen Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, “Vodafone Türkiye olarak, uslu telefonu herkes için ulaşılabilir kılmak üzere yatırımlarımızı sürdürüyor, herkesin en iyi telefona sahip olmasını amaçlıyoruz. Bu kapsamda, niteliği ve teknolojisiyle tüm dünyanın tanıdığı ve sevdiği Nokia markasının sahibi HMD ile iş birliğimizi bir adım öteye taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nokia ’nın sosyal medya paylaşımlarında çığır kalemtıraş yeni uslu telefonu Nokia 8, özel fırsatlarla ilk 3 ay cerrahlar arasında yalnızca Vodafone’da satılacak. Yeni Nokia 8 ’in hem üstün teknik özellikleri hem de milyonlarca Nokia’severin yoğun alakası sayesinde Türkiye uslu telefon pazarında zaferli olacağına eminiz” dedi.

Daha az selfie, daha fazla bothie
Nokia 8, Facebook ve YouTube gibi sosyal paylaşımlarda asıl zamanlı ve mahallî olarak canlı yayınlanması için Çift Görüş videoya imkân tanıyarak dünyada bir ilki sunuyor. ZEISS ile beraber geliştirilen Nokia ön ve arka kameralarının sunduğu Çift Görüş, hem resimler hem videolar için eş zamanlı olarak ayrılınmış bir ekranda hem ön kameradan hem arka kameradan yararlanıyor. Böylece tek bir değiş ile bu dünyanın ilk canlı aktarım kabiliyeti, özel hatıralar yaratmayı ve paylaşmayı hoşlananlara daha kapsamlı tecrübeler yaşatıyor.

Nokia 8, aynı zamanda özel Hollywood teknolojisini kullanıcıların avucuna getiren Nokia OZO ses özelliğine sahip ilk uslu telefon olma özelliği taşıyor. OZO 360° ses, 4K videolara bütün anlamıyla sizi saracak ses tecrübesini sunuyor. Kenarda 4,6mm inceliğinde ve vasati olarak yalnızca 7,3 mm kalınlığında olan Nokia 8’in yanılgısız yekpare kasası, tek bir 6000 ivedisi alüminyum bloktan hassasiyetle çıkarılmış ve yalın tasarımı 40 evreli bir harekâta, anotlama ve cilalama sürecinden geçirilerek hoşlaştırıldı. Nokia 8, Qualcomm’un eforlu Snapdragon 835 mobil harekâtçısına sahip ve bunu saf, tehlikesiz ve en aktüel Android tecrübeyi ile inanılmaz performansı garanti ediyor.

Aksesuarlar
Her Nokia 8 sahibinin etkin hayat stili için özel olarak geliştirilmiş bir dizi aksesuar sunuyor. Nokia 8, hafif, su ve toz geçirmez birinci sınıf Nokia Etkin Kablosuz Kulaklık Seti ile şahane bir geçim içinde çalışıyor. Görünümde de müthiş geçim için alüminyumdan yapılan bu kulaklık seti, güzel bir tasarıma sahip. Nokia uslu telefonlarının yetersizsiz aksesuarlar portföyünde kulaklıklar, taşınabilir hoparlörler, taşıt içi şarj aygıtları, adaleyeler ve ekran gözeticileri bulunuyor.

Nokia 8, cilalı mavi, cilalı bakır, temperli mavi ve çelik renkleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Ekim ayı içerisinde 3299 TL vasati perakende maliyeti ile Vodafone ’un yanı gizeme perakende kanaldan satın alınabilecek. Nokia 8 hakkında daha fazla bilgi için www.nokia.com/tr_tr/phones/nokia-8 adresini kullanabilirsiniz.

Vodafone ’dan us almaz kampanya
Nokia 8, ilk 3 ay cerrahlar arasında yalnızca Vodafone ’da satılacak. Vodafone ’un Us Almaz Başkalaşım Kampanyası kapsamında 2040 TL ’ye varan indirimlerle sunulacak olan Nokia 8, tarifeye ek ayda 65 TL ’den başlayan avantajlı maliyetlerle satın alınabilecek. Vodafone, her alıcı lüzumuna hitap eden geniş tanıma portföyü ve bu tarifelerle beraber sunduğu us almaz servis alternatifleri ile Nokia 8 sahibi olmayı basitleştirecek.

Nokia 8 Teknik Özellikleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla