• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Nusret, Google Pixel 2 ’nin TV Reklamında Ufak Bir Rol Aldı

Nusret, Google Pixel 2 ’nin TV Reklamında Ufak Bir Rol Aldı

Son yarıyılların en çok ses getiren internet virallerinden Nusret Gökçe, Google ’ın yeni uslu telefonları Pixel 2 ve Pixel 2 XL ’ın reklam filminde rol aldı. P-OLED ekranında yaşanan yanma problemi ve pilinin bütün efor kullanamaması gibi meselelerle Google ’ın bir vakittir başını ağrıtan yeni uslu telefonları Pixel 2 ailesi, meselelerin çözüme kavuşmasıyla beraber ses […]

Son yarıyılların en çok ses getiren internet virallerinden Nusret Gökçe, Google ’ın yeni uslu telefonları Pixel 2 ve Pixel 2 XL ’ın reklam filminde rol aldı.

P-OLED ekranında yaşanan yanma problemi ve pilinin bütün efor kullanamaması gibi meselelerle Google ’ın bir vakittir başını ağrıtan yeni uslu telefonları Pixel 2 ailesi, meselelerin çözüme kavuşmasıyla beraber ses getiren reklam kampanyalarına da sahne olmaya başladı.

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL ’ın TV ve dijital platformlarda yayınlanan reklamında ise Türk internet fenomeni Nusret Gökçe küçük de olsa rol alıyor.

Google ’ın “Telefonuna daha aşırısını sor” başlığıyla yayınlayarak Google Pixel 2 ailesi ve Google Assistant dayanağını öne çıkardığı reklam filmini alttan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla