• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
OnePlus 5T fiyatı ile de fark yaratacak

OnePlus 5T fiyatı ile de fark yaratacak

Peki teknik özellikleri hemen hemen OnePlus 5 ile aynı olan OnePlus 5T maliyeti ile de aynı eşliği tutabilecek mi?OnePlus, uslu telefon sektörünün en yeni adlarından birisi. Çok köklü bir geçmişe sahip olmayan Çinli üretici, amiral gemisi sınıfındaki modelleri neredeyse maliyetine maliyetlerle satarak, sektörde süratli bir büyümü tutmuştu. Yakın geçmişe baktığımızda da OnePlus ’ın bu pazarlama […]

Peki teknik özellikleri hemen hemen OnePlus 5 ile aynı olan OnePlus 5T maliyeti ile de aynı eşliği tutabilecek mi?
OnePlus, uslu telefon sektörünün en yeni adlarından birisi. Çok köklü bir geçmişe sahip olmayan Çinli üretici, amiral gemisi sınıfındaki modelleri neredeyse maliyetine maliyetlerle satarak, sektörde süratli bir büyümü tutmuştu.

Yakın geçmişe baktığımızda da OnePlus ’ın bu pazarlama taktiğinden çok kopmadığını görüyoruz. Yeni satışa sunulacak olan OnePlus 5T modeli de pazardaki öbür modellere kıyasla daha ucuz bir yaftaya sahip olacak gibi.
Çinli üretici ile uzun senelerdir galibiyetli bir iş ilişkisi yürüten O2, OnePlus 5T ’nin satışa sunulacağı ilk adreslerden birisi. O2 ’ye yakın bazı kaynaklardan alınan bilgiye göre, OnePlus 5T maliyeti 500 pound olacak. Bu maliyetin piyasadaki öbür modellerden daha uygun olduğunu söylemek olası.
Muhtemelen OnePlus 5T Avrupa maliyeti de 600 euro ortamında olacaktır. Eş modeller için 700 – 800 euro istenilen bir bölgede, OnePlus 5T için istenen 600 euroluk maliyet uygun gibi görünüyor.
Fakat yeniden de anımsatmamız gerekiyor. OnePlus 5 ile OnePlus 5T arasında sistemsel açıdan pek bir değişiklik bulunmuyor.

Samsung, Güz ’dan esin alıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla