• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Özge Ulusoy Youtube’da

Özge Ulusoy Youtube’da

Özge Ulusoy dijital medya sektörüne Youtube ile iddialı bir giriş yapıyor. İşte şanlı modelin Youtube kanalında yer alacak içerikler… Nedir, Neden, Pokito, Mühendis Kafalar, ScribaTV gibi bir hayli zaferli Youtube kanalını üreten dijital içerik firmayı 321 Media ile ortak yaşama geçen yeni Youtube kanalında Özge Ulusoy kafaları kurcalayan “Nasıl” suallerini en içten haliyle yanıtlıyor olacak.  […]

Özge Ulusoy dijital medya sektörüne Youtube ile iddialı bir giriş yapıyor. İşte şanlı modelin Youtube kanalında yer alacak içerikler…

Nedir, Neden, Pokito, Mühendis Kafalar, ScribaTV gibi bir hayli zaferli Youtube kanalını üreten dijital içerik firmayı 321 Media ile ortak yaşama geçen yeni Youtube kanalında Özge Ulusoy kafaları kurcalayan “Nasıl” suallerini en içten haliyle yanıtlıyor olacak. 

Youtube ’daki Özge Ulusoy ’un sunduğu “Nasıl” kanalında her hafta birbirinden renkli ve cümbüşlü mevzular işlenecek. Ana teması “nasıl” suallerine cevap aramak olan kanalda zaman zaman sosyal mevzulara değinilirken zaman zaman da yaşamı basitleştiren minik ipuçları ve pratik bilgiler işlenecektir. 

Videolar 4-5 dakika arası olup birbirinden değişik bir hayli mevzuda izleyicileri bilgilendirirken eğlendirecek. Özge Ulusoy samimiyeti ve natürelliğiyle yaşamından bir hayli cümbüşlü hikâyeyi izleyicilerle paylaşacak. 

Kanala erişmek için tıklayın…

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla