• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Samsung Bixby 2.0 Ne Zaman Tanıtacak!

Samsung Bixby 2.0 Ne Zaman Tanıtacak!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modeliyle birlikte sesli asistanını kazandırmıştı. Siri’nin en büyük rakibi olan Bixby, İngilizce ve Korece dil alternatiflerine sahip olmasına karşın bu iki dili doğru muntazam konuşamadığı için büyük tenkit topladı. Fakat Samsung bu meseleyi çözmek için kısa müddet içinde aktüelleme yayınladı. Samsung şimdi de Bixby’nin […]

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modeliyle birlikte sesli asistanını kazandırmıştı. Siri’nin en büyük rakibi olan Bixby, İngilizce ve Korece dil alternatiflerine sahip olmasına karşın bu iki dili doğru muntazam konuşamadığı için büyük tenkit topladı. Fakat Samsung bu meseleyi çözmek için kısa müddet içinde aktüelleme yayınladı.

Samsung şimdi de Bixby’nin yeni versiyonu olan Bixby 2.0’ı tanıtmakiçin çalışmalarına devam ediyor. Samsung’un 18 Ekim tarihinde tertip edeceği ananesel geliştirici konferansında Bixby 2.0’ın tanıtılacağı iddia ediliyor. Bixby 2.0 ile Samsung’un 3.parti uygulamalara yöneleceği söyleniyor.

Bixby 2.0 aktüellemesinin Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Note8 modellerine 2018’in ortalarına doğru gelmesi bekleniyor.

Sizce Samsung, Bixby 2.0 ile Siri’nin önüne geçebilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla