• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Samsung Galaxy Note8 18 Eylül ’de Türkiye’de

Samsung Galaxy Note8 18 Eylül ’de Türkiye’de

Note serisinde yeni bir safha olan Samsung Galaxy Note8, 18 Eylül ’de Türkiye ’de satışa sunuluyor. Galaxy Note8 ’e ön siparişle sahip olanları değişik sürprizler bekliyor. Samsung Electronics, büyük işler yapmayı isteyenler için planladığı yeni Galaxy Note8 ’i Türkiye ’deki Note tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Yeni Galaxy Note 8 ’in perakende satışına 18 Eylül ’den itibaren […]

Note serisinde yeni bir safha olan Samsung Galaxy Note8, 18 Eylül ’de Türkiye ’de satışa sunuluyor.

Galaxy Note8 ’e ön siparişle sahip olanları değişik sürprizler bekliyor.

Samsung Electronics, büyük işler yapmayı isteyenler için planladığı yeni Galaxy Note8 ’i Türkiye ’deki Note tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Yeni Galaxy Note 8 ’in perakende satışına 18 Eylül ’den itibaren başlanacak. Nasihat edilen satış maliyeti ise Katma Değer Vergisi dahil 4.999 TL olacak. Galaxy Note8, Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı renklerinde satışa sunulacak.

Anlayışı basitleştiren eşsiz tasarımı, kilitliyken dahi bir hayli işlevi yerine getirebilen Sonsuz Ekranı ve maharetleri artırılmış S Pen uslu kalemi ile Galaxy Note8 ’in Note serisinde hakikat anlamda yeni bir yarıyıl başlattığını söyleyen Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Üniteyi Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “Galaxy Note8, inovatif bir mobil tecrübe yaşayarak büyük işler yapmak isteyenler için planlandı. Sadece teçhizat özellikleriyle değil, sahip olduğu uygulamalarla da kullanıcılara hayal ettiklerinden çok daha aşırısını sunan Galaxy Note8, son kullanıcılarla beraber, müesseselerin de temennilerini aşırısıyla karşılıyor. Türk kullanıcılarının çok beğendiği Note serisinin bu en hünerli azasını en kısa zamanda bir hayli sürprizle satışa sunacak olmaktan mutluluk dinliyoruz” söylemesinde bulundu.

Ön sipariş verenleri sürprizler bekliyor
6.3 inç büyüklüğünde Quad HD+ Super AMOLED ekrana sahip Samsun Galaxy Note 8, Sonsuz Ekranı ile etkileyici bir görüntü tecrübeyi sunuyor. Galaxy Note 8 ’in arka suratında bulunan geniş açı ve telefoto lenslerine sahip iki adet 12MP kameradan oluşan çift kamera ve Optik Görüntü Sabitleme özelliği sayesinde hatasız resimler sürüklemenize ihtimal tanırken, ön suratında bulunan 8MP kamera da selfie tecrübesini üst seviyeye taşıyor.

Note serisini eşsiz kılan S Pen uslu kalem ise Galaxy Note8 ile beraber daha da büyüdü ve değişik özellikler kazandı. Daha ince uç ve artırılmış tazyik hassasiyetine sahip yeni S Pen ile artık hareketli metinler yaratılabilecek. Ekran kapalıyken bile 100 sayfaya kadar anekdot yakalayabileceksiniz. S Pen Translate sayesinde de tercüme bir değişle hakikatleşecek.

Galaxy Note8 için ön sipariş alımına 24 Ağustos ’tan itibaren Samsung Online Mağaza http://shop.samsung.com/tr ve perakende mağazaları ile mobil cerrahlar üzerinden başlanacak. 18 Eylül tarihine kadar Galaxy Note8 için ön sipariş veren kullanıcılar 500 TL kıymetindeki armağan çeki ile SamsungWA online aksesuar ve giyilebilir makineler mağazasından samsungwa.com.tr seçim ettikleri mahsulleri satın alabilecekler. Sürprizler 18 Eylül ’den sonra da devam edecek.

Galaxy Note8 ’in Türkiye fotoğrafı satış tarihi olan 19 Eylül gününden itibaren 6 Ekim tarihine kadar ise Note8 satın alan kullanıcılar 300 TL ’lik Samsung WA online mağazasında geçerli aksesuar çekine sahip olacaklar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla