• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Samsung Galaxy Studio

Samsung Galaxy Studio

Samsung ’un en son teknoloji mahsulleri ile neler yapılabileceğini görmek isteyenler İstinyePark ’ta kurulan Galaxy Studio ’da neşeli bir tecrübe yaşıyor. Samsung ’un yenilikçi teknolojileri ile tanışmak isteyen teknoloji meraklıları, bir şenlik havasında açılışı yapılan Samsung Galaxy Studio ’ya yoğun alaka gösterdi. İstinyePark alışveriş merkezi içindeki geniş bir alana kurulan Samsung Galaxy Studio, daha evvel […]

Samsung ’un en son teknoloji mahsulleri ile neler yapılabileceğini görmek isteyenler İstinyePark ’ta kurulan Galaxy Studio ’da neşeli bir tecrübe yaşıyor.

Samsung ’un yenilikçi teknolojileri ile tanışmak isteyen teknoloji meraklıları, bir şenlik havasında açılışı yapılan Samsung Galaxy Studio ’ya yoğun alaka gösterdi. İstinyePark alışveriş merkezi içindeki geniş bir alana kurulan Samsung Galaxy Studio, daha evvel Los Angeles, Madrid, Tokyo ve Dubai gibi dünyanın ehemmiyetli kentlerinde teknoloji severleri ağırlamıştı. İstanbul ’a ilk defa gelen Samsung Galaxy Studio tecrübe alanını ziyaret edenler; başta Galaxy Note8 olmak üzere sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR, 4K çözünürlükte 360 derece resim ve video sürükleyebilen Gear 360 kamera ve kullanıcıları sıhhatli hayata yönlendiren Gear Sport gibi mahsulleri şahsi danışmanlar eşliğinde yakından tarife fırsatı buluyor.

Samsung Galaxy Studio ’nun en çok dikkat sürükleyen kısımlarından birisi olan Portre Havuzu ’nda, Galaxy Note8 ile çekilmiş selfie resimleri su dolu bir oturum içindeki büyük bir ekranda yine oluşturuluyor ve kullanıcıların resimlerini dostlarıyla paylaşmasına imkân sağlanıyor. Aynı anda Galaxy Note8 ’in suya ve toza dayanıklılığı da cümbüşlü bir biçimde tecrübeleniyor.

Galaxy Studio tecrübe alanında Gear 360 kamera için özel olarak silindir biçiminde planlanmış çekim kabini ise içindeki gizeme dışı ışık gösteriyi eşliğinde 360 derece resim ve video çekim tecrübesini renkli bir hale getiriyor. Çekim kabinini tecrübelemek isteyen teknoloji hoşlanırlar görsel bir ziyafet yaşarken cümbüşlü anların 4K çözünürlükte ve 360 derece çekilmiş videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşabiliyor.

Oculus tarafından desteklenen hakimiyet makinesine sahip yeni Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü için planlanmış kısımda ise, ziyaretçiler 4D tiyatro sevincini sanal asıllığın sihrine kapılarak izliyorlar.

Samsung Galaxy Studio ’nun Galaxy Fitness sıhhatli hayat alanında yeni Gear Sport ’un sporseverlere sunduğu basitlikler ilk elden deneyim edilebiliyor. Galaxy Fitness alanındaki bisikletlerde ziyaretçiler nabızlarını ve yaktıkları kalori ölçüsünü Gear Sport ’un yeni planlanmış şık ekranından anlık olarak takip edebiliyorlar.

7 – 28 Ekim tarihleri arasında ziyaret edilebilecek olan İstinyePark içindeki Samsung Galaxy Studio ’da tertip edilecek workshop ve aktiflikler ziyaretçilere neşeli anlar yaşatırken teknolojinin geldiği son noktayı da ilk elden yaşamalarını sağlıyor.

Samsung Electronics Türkiye ’nin bugün duyurduğu yeni bir kampanya ile Samsung Galaxy Studio ’yu ziyaret edenlerin en çok alaka gösterdiği mahsul olan yeni Samsung Galaxy Note8 Özellikleri 16 Kasım ’a kadar satın alacaklara kablosuz şarj standı armağan edilecek. Kampanyaya dâhil mağazalardan Galaxy Note8 alanlar, yalnızca 10 dakikalık şarj ile 120 dakika konuşma, 60 dakika video izleme ve 50 dakika yazışma imkânı sunan süratli şarj özelliğine sahip kablosuz şarj standına fiyatsız olarak sahip olabilecek.

Samsung Galaxy Studio ’da tertip edilecek olan faalliklerinden haberdar olmak için Samsung Electronics Türkiye ’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Samsung Samsung Galaxy

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla