• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tek bir hapla tüm dilleri konuşmak olası olacak!

Tek bir hapla tüm dilleri konuşmak olası olacak!

MIT Enstitüsü ’şöhrette kısım başkanı olan Nicholas Negraponte, Ehemmiyetli söyleme Tek bir hapla her şeyi bilmek olası olacak. Nicholas Negraponte, Kanada ’da Vancour ’de tertip edilen bir Teknoloji, Tasarım, Gelecek organizasyonunda konuşma yapan Nicholas Negraponte, “Önümüzdeki 30 sene içerisinde öyle bir Teknoloji geliştirilecek ki; tek bir hapla pek çok şeyi bilmek olası olacak. Matrixvari nöronlar […]

MIT Enstitüsü ’şöhrette kısım başkanı olan Nicholas Negraponte, Ehemmiyetli söyleme Tek bir hapla her şeyi bilmek olası olacak.

Nicholas Negraponte, Kanada ’da Vancour ’de tertip edilen bir Teknoloji, Tasarım, Gelecek organizasyonunda konuşma yapan Nicholas Negraponte, “Önümüzdeki 30 sene içerisinde öyle bir Teknoloji geliştirilecek ki; tek bir hapla pek çok şeyi bilmek olası olacak. Matrixvari nöronlar arasında irtibat kuran haplarla, bir şahıs 3 dili 30 dakika içinde bilebilecek.” iddiasında bulundu. Alakalı iddia bazı etraflar tarafından alaycılıkla karşılansa da, bazı teknoloji uzmanları buna eş bir teknolojinin olası olabileceğini iddia etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla