• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Telefonda uzun vakit reyin oynayınca âmâ oldu!

Telefonda uzun vakit reyin oynayınca âmâ oldu!

Uslu telefonlar yaşamımızın her anında yanımızdalar ancak bazı vaziyetlerde bu mevzu bağımlılığa kadar gidebiliyor. Çinli bir bayan uslu telefonunda uzun vakit reyin oynamaktan görme marifetini kaybetti. Fantastik hadise bu bağımlılığın hasarlarını ortaya koydu… Gün içinde uslu telefon ekranında geçirdiğimiz vakit git gide çoğalıyor. Elektronik ekranların gözlere verdiği ciddi hasar ise herkes tarafını öğreniliyor. Çinli bir […]

<>Uslu telefonlar yaşamımızın her anında yanımızdalar ancak bazı vaziyetlerde bu mevzu bağımlılığa kadar gidebiliyor. Çinli bir bayan uslu telefonunda uzun vakit reyin oynamaktan görme marifetini kaybetti. Fantastik hadise bu bağımlılığın hasarlarını ortaya koydu…

Gün içinde uslu telefon ekranında geçirdiğimiz vakit git gide çoğalıyor. Elektronik ekranların gözlere verdiği ciddi hasar ise herkes tarafını öğreniliyor. Çinli bir bayan gününün büyük bir kısmını telefonunda reyin oynayarak geçirince kısmı âmâ haline geldi.

KALICI OLARAK ÂMÂ OLABİLİR

Wu Xiaojing ismi 21 yaşındaki oyuncu, popüler çok oyunculu bir uslu telefon oyununun çok ciddi bir hayranıydı. Oyunu uzun vakit oynamasının ardından sağ gözünde görüş kaybı fark etti ve hemen sağlık kurumuna götürüldü. Sağlık Kurumunda sağ gözde Retinal Atardamar Tıkanıklığı RAO teşhisi kondu.

wu-oyuncu-hmm

“YENİDEN DE OYNAYACAĞIM”

Çinli sosyal medya sitesi Weibo ’daki kullanıcılar çoğunlukla Wu ’nun gidişatına tepkili davrandılar. Sosyal medya kullanıcıları, “Hala yatakta dahi cep telefonu yakalıyor” yorumunda bulunarak tepkilerini dile getirdi. Wu ise hala oyunu telefonundan kaldırmayı düşünmediğini ve oynayacağını söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla