• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
The Hold It

The Hold It

Bu makine herkesin işini basitleştirecek, Kitap okumak, tablet ve laptopla iş yapmak hiç bu kadar basit olmamıştı Kitap kurtları için özel olarak planlanan sistem daha da geliştirilerek tablet ve dizüstü bilgisayarlar içinde daha kullanışlı hale getirildi. Özellikle yoğun bir günün ardından neşeyle çok beğendiği romanı okumak ya da ders anekdotlarına göz atmak isteyenler, diz üstü […]

Bu makine herkesin işini basitleştirecek, Kitap okumak, tablet ve laptopla iş yapmak hiç bu kadar basit olmamıştı

Kitap kurtları için özel olarak planlanan sistem daha da geliştirilerek tablet ve dizüstü bilgisayarlar içinde daha kullanışlı hale getirildi. Özellikle yoğun bir günün ardından neşeyle çok beğendiği romanı okumak ya da ders anekdotlarına göz atmak isteyenler, diz üstü bilgisayarını evinin her köşesinde kullanabileyim diyenler, hatta hastalarını internet dünyasından kopmasına gönlü razı olmayan sağlık kurumu idareyicileri için geliştirilen The Hold It çok emelli yapısıyla göz dolduruyor.

KOLAY MONTAJ RAHAT KULLANIM

Sistemin montajı, kullanımı oldukça kolay. Üstelik elverişli tasarımı ve nitelikli aparatlarıyla kullanılan mekanlara da ayrı bir hava getiriyor.. 

SAĞLIK KURUMULAR VE HASTA ODALARI İÇİN İDEAL 

Toplam 4 kga kadar ağırlık taşıyabilen The Hold It ile gözleri yormadan kitap, e-kitap okumak, tablet, ve diz üstü bilgisayarlarda çalışmak olası. Rahatça her etrafta kullanılabilen, yüksek hareket becerisine sahip sistem 140 cm yüksekliğe kadar erişebiliyor. 

Konut, büro, sağlık kurumu ve nitelikli sunum yapmak isteyenler için oldukça ideal sistem çok rakamda ülkede sağlık kurumularda ve rehabilitasyon merkezlerinde yaygın olarak kullanılıyor. 
The Hold It manililerin yaşamına da nitelik katan bir sistem olarak öneri ediliyor.

Bir Acar Group firmayı olan ABM Yayınevi tarafından ithal edilen The Hold It, şimdiye kadar üretilen kitap yakalayıcı, rahle ve tablet kılıflarının neredeyse tamamını bir kenara vazgeçecek kadar iddialı. Her açıdan okuma ve çalışma olanağı veren sistem konforuna nitelik katmak isteyenler için ideal..

TÜRKİYE DEV BİR PAZAR

Türkiye’de bilgisayar , internet ve kitap dünyasını yakından takip eden 1 milyon yaşlı 9 milyon manili ve her sene uyuyarak rehabilitasyon gören 750 bin bireyin okuma-sosyal yaşamdan kopmadan yevmiye yaşamına devam ettirmede büyük basitlik sağlayan sistem en çok ortopedik manilileri ilgilendiriyor. 
Türkiye’deki ortopedik manili rakamı popülasyonun yüzde 2.5’ni oluşturuyor. Özellikle ortopedik manililerin yaşam niteliğini yükseltecek bu sistem, sosyal mesullük projelerinde yer alması sağlanmalı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla