• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Twitter ’da 140 Karakter Sınırı Herkes için 280 ’e Çıktı

Twitter ’da 140 Karakter Sınırı Herkes için 280 ’e Çıktı

Twitter ’ın bir vakit evvel bazı kullanıcıları için test emeliyle kullanıma sunduğu 240 şahsiyet uygulaması artık tüm Twitter kullanıcılarına içeriyor. Uzun vakittir 140 şahsiyet hududunda esnemeye giden Twitter, en son yaptığı söylemeyle beraber 140 şahsiyet hududunu günümüzde yeterli olmadığı mazeretiyle 280 kişiliğe yükseltme kararı aldığına söylemişti. Bir vakittir yeni 280 şahsiyet uygulamasını bazı kullanıcılarla beraber […]

Twitter ’ın bir vakit evvel bazı kullanıcıları için test emeliyle kullanıma sunduğu 240 şahsiyet uygulaması artık tüm Twitter kullanıcılarına içeriyor.

Uzun vakittir 140 şahsiyet hududunda esnemeye giden Twitter, en son yaptığı söylemeyle beraber 140 şahsiyet hududunu günümüzde yeterli olmadığı mazeretiyle 280 kişiliğe yükseltme kararı aldığına söylemişti.

Bir vakittir yeni 280 şahsiyet uygulamasını bazı kullanıcılarla beraber test eden Twitter, geçtiğimiz akşam yaptığı söylemeyle Twitter ’daki 140 şahsiyetlik hududun tüm kullanıcılar için 280 kişiliğe yükseldiğine söyledi.

Twitter, yeni şahsiyet hududuyla alakalı yaptığı söylemeyle alakalı yaptığı söylemede şunları söyledi: “Eylül ayında dünyadaki herkesin tek bir Tweet ’le kendini daha basit anlatabilmesi için 140 şahsiyet limitini artıran bir test uygulamaya başlamıştık. Emelimiz, Twitter ’ı Twitter yapan sürat ve özlüğü gözettiğimizden emin olarak bu farklılığı muhtemel kılmaktı. Tüm bilgilerin ışığında bu gayemize eriştiğimizi ve bu başkalaşımı düşüncelerin bir Tweet ’e sığdırılmaya çalışıldığı tüm dillerde başlatacağımızı bildirmekten dolayı çok coşkuluyuz.”

Şayet siz de 290 şahsiyetlik Tweet ’ler paylaşmak istiyorsanız, yalnızca Twitter ’a giriş yaparak yeni şahsiyet hududuna terfi edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
280 karakter

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla