• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Twitter’dan yeni özellik:”Siz burada yokken”

Twitter’dan yeni özellik:”Siz burada yokken”

Twitter artık şahsa özel özet de geçecek Twitter, bugün kullanıcılarını zaman tünellerindeki yeni bir özellikle tanıştırdı: ”Takip ettikleri hesaplardan kaçırmış olabilecekleri bazı ehemmiyetli Tweet ’lerin özeti.” Günlük koşuşturmalar sırasında dünyada pek çok şeyin yaşandığını hesaba katan Twitter, kullanıcılarının gündemden ve alaka alanlarından kopmamalarını sağlamak için tertemiz bir özellik daha geliştirdi. Kullanıcıların Twitter ’a giriş yapmadıkları […]

Twitter artık şahsa özel özet de geçecek

Twitter, bugün kullanıcılarını zaman tünellerindeki yeni bir özellikle tanıştırdı: ”Takip ettikleri hesaplardan kaçırmış olabilecekleri bazı ehemmiyetli Tweet ’lerin özeti.”

Günlük koşuşturmalar sırasında dünyada pek çok şeyin yaşandığını hesaba katan Twitter, kullanıcılarının gündemden ve alaka alanlarından kopmamalarını sağlamak için tertemiz bir özellik daha geliştirdi. Kullanıcıların Twitter ’a giriş yapmadıkları vakit zarfında kaçırmış olmaları olası bazı “Top Tweet” leri gün suratına çıkartan bu özellik sayesinde zaman tünelinizde, siz yokken Twitter ’da konuşulanların bir özetini görebiliyorsunuz.

Bu özet, ara gizeme Twitter ’a girip neler olduğunu süratlice görmek isteyen kullanıcıların suratını güldürecek. Zira bu özet onların zaman tünelinde, Twitter ’da fazla zaman geçirenlerden daha sık yer alacak.

Twitter ’ın amacı, kullanıcıların Twitter ’da ne kadar zaman tükettiklerine takılmadan, dünyada olup bitenlerden geri kalmamalarına takviyeci olmak. Bu emel, blogda şu laflarla yer aldı: “Anasayfa zaman tünelinde yapılan bir kaç yenilikle Twitter ’ın reel zamanlı tabiatını bozmadan bu lafımızı daha iyi yakalayacağımıza inanıyoruz.”

“Siz burada yokken” başlıklı özetler İOS kullanıcıları için  bugün, Android uygulamada ve twitter ’da da yakın bir zamanda yer almaya başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla