• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ünlü İsim İntihar Etti

Ünlü İsim İntihar Etti

Recep İvedik 4’te cep herkülü lakabı ile yer alan ünlü Youtuber  intihar etti. Ünlü ismin intiharını Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz da Twitter’dan doğruladı. Can Yılmaz, “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” dedi Recep İvedik 4 filminden tanınan ünlü Youtuber Cem Korkmaz için Şahan Göğebakarda […]

Recep İvedik 4’te cep herkülü lakabı ile yer alan ünlü Youtuber  intihar etti. Ünlü ismin intiharını Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz da Twitter’dan doğruladı.

Can Yılmaz, “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” dedi

Recep İvedik 4 filminden tanınan ünlü Youtuber Cem Korkmaz için Şahan Göğebakarda Twitter hesabından bu mesajı yayınladı.

“Ahhhhh be güzel kardeşim…Hala inanamıyorum böyle bişey olduğuna.Anlayamıyorum!!! Acılı… ”

CEM KORKMAZ KİMDİR?

Biyografi Cem Korkmaz 1987 Bursa doğumlu; ilk ve orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Cem Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosunda eğitimini tamamlamıştır. Kendisi şu anda youtube’da “Oha diyorum!” ve “yapyap” kanalında sunuculuk yapmaktadır. Birçok filmde, dizide ve reklamda rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla