• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
WhatsApp ’tan bir yenilik daha!

WhatsApp ’tan bir yenilik daha!

Dünyanın en çok kullanılan iletileşme uygulaması WhatsApp bir yenilik daha yapıyor. WhatsApp kendi emoji tasarımına geçiyor. MesaJlaşırken sık sık kullandığımız, hatta bırakamadığımız emojiler kelimeler ile anlatamadığımız bazı duyguları daha basit anlatmamızı sağlıyor. WhatsApp iletileşme uygulaması da kendi emojilerini duyurmuş durumda. WHATSAPP KENDİ EMOJİ TASARIMINI DUYURDU Metin iletilerinin bırakılmazı olan emojiler, iletiyle reelinde ne hedeflendiğini kavramamızda […]

<>Dünyanın en çok kullanılan iletileşme uygulaması WhatsApp bir yenilik daha yapıyor. WhatsApp kendi emoji tasarımına geçiyor.

MesaJlaşırken sık sık kullandığımız, hatta bırakamadığımız emojiler kelimeler ile anlatamadığımız bazı duyguları daha basit anlatmamızı sağlıyor. WhatsApp iletileşme uygulaması da kendi emojilerini duyurmuş durumda.

WHATSAPP KENDİ EMOJİ TASARIMINI DUYURDU

Metin iletilerinin bırakılmazı olan emojiler, iletiyle reelinde ne hedeflendiğini kavramamızda ehemmiyetli bir destekçi oluyor. Farklı ruh hallerini yansıtan emojiler, iletileşme platformları için takdir edeceğiniz üzere oldukça ehemmiyetli. Emojipedia ise WhatsApp’ın kendi emoji tasarımlarını kullanmaya başlayacağını duyurdu.

Two yolks! pic.twitter.com/OzppMltXYy

— Emojipedia @Emojipedia 2 Ekim 2017

Öte yandan bu tasarımların, iOS aygıtlardakiyle neredeyse aynı ve pek de orijinal olmaması da dikkatlerden kaçmadı. Apple emojilerine ciddi anlamda benzediğinin altı çizilen tasarımlar yalnızca küçük farklarla bölüyor. Yeni tasarımların ilk olarak WhatsApp için Android betasında sunulmaya başladığını da belirtelim.

Facebook çatısı altındaki değişik iletileşme uygulaması Messenger ise kendi emoji tasarımlarını kullanmaktan bırakıyor. Firma, Messenger emoji seti için yardımı sonlandırıp dikkatini insanların kendilerini ifade edebileceği başka özelliklere odaklamak maksadında olduklarını vurguluyor.

<>

<> <> <> <> Son aktüelleme: 20:0803.10.2017

Bunu paylaş:

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bir daha WhatsApp ’tan yenilik
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla