• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yatarken ağız suyu akmasının sebepleri

Yatarken ağız suyu akmasının sebepleri

Yatarken ağız suyunun akması bir çok bireyin başına gelmiş bir vakadır. Uykudayken ağız suyunun akmasının sebeplerinin tespit edilmesi için uzman doktora danışılması koşuldur. Yatarken Ağız Suyu Neden Akar   Yatarken ağız suyunun akması bir çok bireyin başına gelmiş bir vakadır. Uykudayken ağız suyunun akmasının sebeplerinin tespit edilmesi için uzman doktora danışılması koşuldur. Ağız suyunun akmasının […]

Yatarken ağız suyunun akması bir çok bireyin başına gelmiş bir vakadır. Uykudayken ağız suyunun akmasının sebeplerinin tespit edilmesi için uzman doktora danışılması koşuldur.

<>

Yatarken Ağız Suyu Neden Akar

 

Yatarken ağız suyunun akması bir çok bireyin başına gelmiş bir vakadır. Uykudayken ağız suyunun akmasının sebeplerinin tespit edilmesi için uzman doktora danışılması koşuldur. Ağız suyunun akmasının sebepleri arasında çok değişik vaziyetler olabilmektedir. Ağız suyunun akmasının çözümü ve rehabilitasyon usulleri de farklılık göstermektedir.

 

Ağız suyunun akmasının bir çok sebebi bulunmaktadır. Burundan soluk alıp vermeyi yasaklayan meseleler ağız suyunun akmasının başlıca sebebi arasındadır. En çok tesadüfülen öbür bir problem ise mide ve yemek borusunda ortaya çıkan problemler sebebiyle asalakların ağız suyunu akıtmasıdır.

 

Uykudayken ağızdan su gelmesinin sebepleri hekim hakimiyetinde tespit edilmeli ve buna neden olan meselelerin giderilmesi gerekir. Dışkı incelemeleri ile asalak hakimiyeti yapılır ve dışkıda asalağa tesadüfülmesi halinde rehabilitasyon usulleri bu güzergahta ilerler. Dışkıda asalağa tesadüfülmemesi halinde mide rahatsızlığı olan reflüden kuşku etmek gerekir.

 

Genelde yatarken ağızdan salya gelmesinin sebebi asalaklardır. Başka Bir Deyişle kıl kurdu diye de belirlenen bu mesele ağız suyu akmasına neden olur.

 

Ağız Suyunun Akma Sebepleri

 

Bağırsak asalakları Yutma adalelerindeki bozukluklar Tükürük bezlerinde oluşan problemler Çocuklardan diş çıkarma Yemek borusu ve mide problemleri Soluk alıp verişi yasaklayan yastık ve yataklar Burun tıkanıklıkları Burundaki fiziksel bozukluklar Geniz eti sarkması

 

Ağız Akması Rehabilitasyonu

 

4 kadeh su 1 kahve fincanı yeşil mercimek 1 çorba kaşığı sumak

 

Malzemeleri bir araya getirip 10 dakika kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alın ve süzerek soğutun. Karışımı uyumadan yarım saat evvel gargara yapın.

Yatarken ağız suyu akmasının sebepleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla