• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YouTube tazminat ödeyebilir

YouTube tazminat ödeyebilir

YouTube 1 milyar dolar tazminat ödeyebilir İzinleri dışında yüklenen müzik videolarının YouTube ’dan kaldırılmasını isteyen müzisyenler, bu gidişatın değişmemesi halinde legal yollara müracaat etmeye hazırlanıyor. Aralarında Amerika Birleşik Devletleri ’li şarkıcı Pharrell Williams ’ın da bulunduğu 40 müzisyen ismine YouTube ’a müracaat eten avukatlar, sanatçılara ait bazı videoların siteden kaldırılması arz etti. Popüler video paylaşım […]

YouTube 1 milyar dolar tazminat ödeyebilir

İzinleri dışında yüklenen müzik videolarının YouTube ’dan kaldırılmasını isteyen müzisyenler, bu gidişatın değişmemesi halinde legal yollara müracaat etmeye hazırlanıyor.

Aralarında Amerika Birleşik Devletleri ’li şarkıcı Pharrell Williams ’ın da bulunduğu 40 müzisyen ismine YouTube ’a müracaat eten avukatlar, sanatçılara ait bazı videoların siteden kaldırılması arz etti.

Popüler video paylaşım platformu Youtube’un bu videoları kaldırmaması halinde 1 milyar dolar tazminat ödemek zorunda kalabileceği iddia ediliyor. 

Mevzuyla alakalı YouTube’a müracaat eten avukatlar, sitede bulunan binlerce videonun kaldırılmasını arz ediyor.  Amerika Birleşik Devletleri merkezli Teknoloji devi Google ’ın bünyesinde bulunan YouTube, bu arz karşısında henüz nasıl bir siyaset izleyeceği mevzusunda bir söylemede bulunmadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Araç çubuğuna atla